دفاتر و نمایندگی ها

تماس بگرید
برج خوافی

تماس گیرنده شما:

جلیل احمد قریشی
مسول تماس
Skype: j.quraishi

دفتر مرکزی خوافی پطرولیم

هرات به علت حضور کادرهای مجرب و موفق آن منحیث بخش کلیدی و مرکزی این تجارت محسوب شده است؛ که تحت نام تجارتی خوافی پطرولیم با نمبر جواز (۰۰۰۱۹۲ ) صادره کشور افغانستان در ولایت هرات فعالیت دارد.

این دفتر با حضور پر رنگ بیش از ۲۰ سال در بازار غرب افغانستان منحیث یکی از شرکتهای مشهور و معتبردرکشور به شمار میرود.

Sales-Office-350x349

تماس گیرنده:

بسم الله تیموری
Phone: 0093799238989
Email: seles@khafipetroleum. af
Skype: besmallah.temory
Mashhad

تماس گیرنده شما

خانم همتی
مسول تماس ها
Phone: 00989155122900
Email: mashhad.office@khafipetroleum.af
Skype: khafi.petroleum

دفتر مشهد

نمایندگی شرکت تجارتی خــوافی پطرولیم تحت نام شرکت تجاری (Melad Asil Co LTD ) با جواز نمبر ۳۲-۲۵۳۰ صادره کشور افغانستان نیز درمشهد ایران ثبت و فعالیت مینماید. و با بیش از ۱۰ سال حضور مستمر و سابقه فعالیت مداوم در زمینه معاملات مواد نفتی  ازجمله : پطرول A80 ،  پطرول A92 ، دیزل( L02_62)، TC1،  انواع کودهای زراعتی و  گازمایع  مشغول به فعالیت می باشد . این نمایندگی ازجمله دفاتر فعال در زمینه ء تجارت مواد نفتی می باشد، که موجودیت کادرهای اجرایی مجرب ، این دفتــــر را به یک مجموعه معتبر و شناخته شده در این عرصه تبدیل نموده است .

نماینده ترکیه

تماس گیرنده شما

فقیر احمد حامدی
مسول تماس ها
Phone: 10 10 150 505 (90+)
Email: asilazeltex@khafipetroleum.af

دفتر استانبول

نمایندگی شرکت تجارتی خــوافی پطرولیم تحت نام شرکت تجاری

(ASILA ZELTEX ANALİZ CİHAZLARI MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARE LTD.ŞTİ.)شرکت تجارتی اصــیل ذلتکس با شماره جواز ۲۵۳۰-۳۲ ثبت شده درکشور ترکیه میباشد.

این دفتر درسال ۲۰۱۵ با اخذ جواز رسمی وسرمایه گذاری خارجی دراستانبول تاسیس شده است . وهم اکنون این دفتر درقسمت واردات کود زراعتی ترکمنی (UREA-GRADE B) ازکشور ترکمنستان به شهرهای استانبول ، مرسین واسکندرون فعالیت تجارتی می نماید.